20 lipca

2019

majsterkowanie dla każdego

15:00 - 17:00

zapisz się

Renowacja krzeseł

20 lipca

2019

rozwijamy siebie

12:00 - 14:00

20 lipca

2019

mała akademia miejska

12:30 - 14:30

zapisz się

zapisz się

Joga i Mindfulness

Meblowanie Miasta

Tegoroczny program Ogrodu Wola podzieliliśmy
na 5 cykli, które mają nas wszechstronnie rozwijać:

 

 

1. Majsterkowanie dla każdego

to zajęcia skupione wokół miejskiej stolarki, tworzenia mebli ogrodowych i nie tylko, budowania i składania, od doniczek i półek po stoły i krzesła. Nie musisz mieć doświadczenia aby wziąć udział w tym cyklu! Zapraszamy małych i dużych!

 

 

2. Kreatywnie i twórczo

to cykl rozwijający nasze umiejętności manualne, zdolność kreatywnego myślenia i wykorzystywania twórczości w wielu codziennych sytuacjach.

 

 

3. Rozwijamy siebie

to coś dla szukających wyciszenia, chcących skupić się na sobie. W każdą sobotę zapraszamy na zajęcia z jogi i medytacji, które rozwiną umiejętność koncentracji i pozwolą nam odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

 

 

Program

4. Miejscy ogrodnicy

to zajęcia wokół tematów ogrodniczych. Zaproponujemy Wam zarówno punkt konsultacyjny, w którym dowiecie się jak radzić sobie z ogrodniczymi wyzwaniami w mieście, jak również cykl warsztatów ogrodniczych, które w praktyce pokażą, że ogrodnictwo jest dla każdego!

 

 

5. Mała Akademia Miejska

to wyjątkowy cykl dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na edukacyjną przygodę! Wspólnie przejdziemy przez tematy miejskie poznając strukturę i specyfikę naszego miasta. Dowiemy się dlaczego tak, a nie inaczej działa miejska infrastruktura, poznamy tajniki architektów, którzy projektują nasze otoczenie, a na koniec sami staniemy się projektantami miasta przyszłości!

ul. Górczewska 124,

przy Parku Ulricha

(CH Wola Park)

dzielnica Wola,

Warszawa

ogrod@ogrodwola.pl

www.grupawdzialaniu.pl

fundacja@grupawdzialaniu.pl

Realizator

Fundacja Kulturotwórcza

Grupa W Działaniu

Ogród Wola

miejsce edukacji
i wypoczynku

facebook

instagram